Společnost PPC

1_logo_250x70px_ppc.jpg

Společnost PPC se sídlem v Mannheimu je předním dodavatelem inteligentních měřicích bran a komunikačních technologií pro digitalizaci energetického sektoru. Má široké zkušenosti v oblasti energetiky, sítí a telekomunikací, stejně jako vývoje softwaru a hardwaru.

PPC má vedoucí pozici na trhu inteligentních měřicích bran a telekomunikačních řešení. S vysokou kompetencí v oblasti energetiky, telekomunikačních systémů, síťových a IT technologií vyvíjí řešení pro chytrá měření a sítě a stanovuje standardy v oblasti digitalizace energetického průmyslu.

Robotron Datenbank-Software GmbH

2_logo_250x70px_robotron.jpg

Robotron je zavedená softwarová společnost vyvíjející informační systémy. Nabízí řešení pro efektivní správu velkých datových souborů v rámci energetického průmyslu i veřejných služeb.

Má mezinárodní pobočky ve Švýcarsku, Rakousku, České republice a Rusku. Od roku 2014 patří do skupiny Robotron německá společnost SASKIA ® Informations-Systeme GmbH.

DUKOM

3_logo_250x70px_dukom.jpg

DUKOM je česká společnost zabývající se vývojem a výrobou elektronických zařízení a řídicího softwaru pro použití v náročných podmínkách průmyslu a energetiky.

Zabývá se také instalací a implementací fotovoltaických a bateriových systémů a jejich následným servisem.

Na českém trhu působí přes 20 let.